Zadajte do 3. mája pri nákupe kód LASKA a vyhrajte pobyt v Hoteli Jasná a zásobu svetových vôní!

Hypno Casa - Talco Baby Wash Parfém na pranie

€9,55 €1,20 €22,10 od €1,20
Skladom (10 ks) Skladom (471 ks) Skladom (23 ks) Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Hľadáte voňavého pomocníka na vaše pranie? Vyberte Talco Baby Wash od Hypno Casa. Kombinácia kvetinových tónov fialky, zdôraznená eleganciou ruže, vytvára kompozíciu so sviežimi, príjemnými vonnými tónmi, ktoré vás pohladia na duši. Bohaté srdce, zložené z jazmínu a bielych kvetov, prechádza do nuansy vanilky a bieleho pižma v závere tejto vône. Užite si originálne vonné esencie, ktoré prevoňajú vašu bielizeň počas každého prania!

Detailné informácie

Podrobný popis

Značkové parfémy na pranie bielizne sú populárnou náhradou aviváže. Dlhotrvajúca vôňa vydrží až 16 týždňov. Vyskúšajte luxusné vône od značky Hypno Casa - 100% esenciálny olej z Talianska.


Návod na použitie:

Práčka: Pridajte 5 alebo 10 ml produktu, v závislosti od požadovanej intenzity vône, do zásobníka na aviváž.

Ručné pranie: Pridajte 5 alebo 10 ml produktu do 5 litrov vody.

VAROVANIE

H412: Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. EUH208 - Obsahuje: Hexylsalicylát. Môže vyvolať alergickú reakciu. P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal výrobku alebo jeho etiketu. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P273: Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. P501: Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik