Teraz ku každej objednávke Parfém na pranie 10 ml zadarmo!

Mám darčekový poukaz

mam-poukaz

Teší nás, že ste tu a chystáte si vybrať zo širokej ponuky voňavých produktov! U nás na KrasneVone.sk nájdete obľúbené parfémy svetových vôní pre mužov aj ženy, kozmetiku, vône do auta či sviečky, difuzéry alebo aromalampy do bytu. Veríme, že budete s našimi produktmi spokojní.muže i ženy, kosmetiku, vůně do auta, či svíčky, difuzéry, nebo aromalampy do bytu. Věříme, že budete s našimi produkty spokojení. 

Ako poukaz uplatniť?

V košíku na našom webe napíšte unikátny osemciferný kód do políčka Vložiť zľavový kupón. Z hodnoty objednávky vám bude automaticky odpočítaná daná suma (20, 40 alebo 80 eur). Následne stačí dokončiť objednávku. Nemáme žiadne obmedzenia na produkty, ktorých hodnotu možno uhradiť aj darčekovým poukazom.

 

Aká je platnosť poukazov?

Platnosť aktuálně vydávaných darčekových poukazov 20, 40 a 80 eur je do 31. 12. 2024. Nie je možné predĺžiť platnosť poukazu ani ho vymeniť za iný.

 

Možno stornovať nákup, ktorý ste uhradili poukazom?

Áno, v takom prípade kontaktujte našu zákaznícku podporu a my vám zabezpečíme vystavenie nového darčekového poukazu.

 

Je použitie poukazu naviazané na meno?

Nie, na zaplatenie časti hodnoty objednávky je potrebné poznať iba originálny osemciferný kód, ktorý nájdete v bielom políčku na vašom darčekovom poukaze. Preto odporúčame jeho starostlivé uschovanie, aby nedošlo k zneužitiu.

 

V prípade otázok (nielen) k darčekovému poukazu nás môžete kontaktovať na telefóne  +421 951 474 679 v pracovné dni v čase medzi 9 - 17. hod.

 

Prevodnik