Vrátenie tovaru

Veľmi nás teší dôvera, ktorú dlhodobo vkladáte do nášho e-shopu KrasneVone.sk.

Zákazník a jeho spokojnosť sú u nás na prvom i druhom mieste.
Práve v takých prípadoch môžete využiť príležitosť vrátiť zakúpený tovar do 14 dní bez udania dôvodu!

Zákazník nie je oprávnený odstúpiť od zmluvy pri tovare, ktoré bolo vyňaté z uzavretého obalu, a ktoré nie je možné vrátiť z hygienických dôvodov (napr. Pri otvorení kozmetických prípravkov a podobného tovaru, ktoré prichádza do priameho styku s pokožkou).
Alergickú reakciu či iné zdravotné ťažkosti, nemožno považovať za chybu výrobku, ale jedná sa o individuálnu reakciu na určitú zložku v danom produkte.
Testery - vzorky vôní vo viálkách s rozprašovačom s obsahom 1,75 - 2,5 ml nemožno vracať či meniť ako bežný tovar. Vzhľadom k cene, je vzorka ideálna možnosť vyskúšania vôňi.

Ako na to? Je to veľmi jednoduché a rýchle!

1. Otvorte svoj e-mail a napíšte správu na našu e-mailovú adresu info@krasnevone.sk, v ktorom napíšte, že chcete vrátiť zakúpený Tovar.
Nezabudnite v e-maili uviesť číšlo objednávky

2. Tovar zabaľte a neporušené pošlite na adresu:

Expandeco - KrasneVone.sk
Fraňa Kráľa 16
966 81 Žarnovica

3. Na vybavenie reklamácie máme 30 kalendárnych dní a do tej doby obdržíte na účet späť platbu za reklamovaný tovar alebo požadovanú výmenu. K uplatneniu reklamácie dôjde, akonáhle váš list a reklamovaný tovar dorazí na náš externý sklad a my budeme mať možnosť sa s jeho obsahom oboznámiť.

Pre ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na e-mailom na adrese info@krasnevone.sk, prípadne telefonicky na čísle +421 222 205 898.
Radi rýchlo zodpovieme všetky otázky a problémy k Vašej spokojnosti.

Tím KrasneVone.sk