Naša zákaznícka podpora sa o5 na Vás bude tešiť vo štvrtok!

Vrátenie tovaru

Veľmi nás teší dôvera, ktorú dlhodobo vkladáte do nášho e-shopu KrasneVone.sk.

Zákazník a jeho spokojnosť sú u nás na prvom i druhom mieste.
Práve v takých prípadoch môžete využiť príležitosť vrátiť zakúpený tovar do 14 dní bez udania dôvodu!

Dovoľujeme si upozorniť na zákonom stanovenú výnimku, podľa ktorej spotrebiteľ nemôže v zákonnej lehote vrátiť tovar, ktorý bol vyňatý z uzavretého obalu, a to z hygienických dôvodov (napr. pri otvorení kozmetických prípravkov a podobného tovaru, ktorý prichádza do priameho styku s pokožkou). Pokiaľ teda produkt či darčekovú sadu obsahujúcu kozmetiku rozbalíte a „skúsite“, strácate právo na odstúpenie od zmluvy. Alergickú reakciu, či iné zdravotné problémy, nemožno považovať za vadu výrobku, ale jedná sa o individuálnu reakciu na určitú zložku v danom produkte.


Testery - vzorky vôní vo viálkách s rozprašovačom s obsahom 1,75 - 2,5 ml nemožno vracať či meniť ako bežný tovar. Vzhľadom k cene, je vzorka ideálna možnosť vyskúšania vôňi.

Ako na to? Je to veľmi jednoduché a rýchle!

1. Otvorte svoj e-mail a napíšte správu na našu e-mailovú adresu info@krasnevone.sk, v ktorom napíšte, že chcete vrátiť zakúpený Tovar.
Nezabudnite v e-maili uviesť číšlo objednávky

 2. Na vybavenie reklamácie máme 30 kalendárnych dní a do tej doby obdržíte na účet späť platbu za reklamovaný tovar. K uplatneniu reklamácie dôjde, akonáhle váš list a reklamovaný tovar dorazí na náš externý sklad a my budeme mať možnosť sa s jeho obsahom oboznámiť.

Pre ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na e-mailom na adrese info@krasnevone.sk, prípadne telefonicky na čísle +421 222 205 898.
Radi rýchlo zodpovieme všetky otázky a problémy k Vašej spokojnosti.

Tím KrasneVone.sk

 

POZOR!:  Prosíme nezaměňovat náš e-shop krasnevone.sk s: http://www.premium-perfume.shop/index.html.sk
Ďakujeme!

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Krasnevone.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie