LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Vrátenie tovaru

Veľmi nás teší dôvera, ktorú dlhodobo vkladáte do nášho e-shopu KrasneVone.sk.

Zákazník a jeho spokojnosť sú u nás na prvom i druhom mieste.
Práve v takých prípadoch môžete využiť príležitosť vrátiť zakúpený tovar do 14 dní bez udania dôvodu!

Dovoľujeme si upozorniť na zákonom stanovenú výnimku, podľa ktorej spotrebiteľ nemôže v zákonnej lehote vrátiť tovar, ktorý bol vyňatý z uzavretého obalu, a to z hygienických dôvodov (napr. pri otvorení kozmetických prípravkov a podobného tovaru, ktorý prichádza do priameho styku s pokožkou). Pokiaľ teda produkt či darčekovú sadu obsahujúcu kozmetiku rozbalíte a „skúsite“, strácate právo na odstúpenie od zmluvy. Alergickú reakciu, či iné zdravotné problémy, nemožno považovať za vadu výrobku, ale jedná sa o individuálnu reakciu na určitú zložku v danom produkte.


Testery - vzorky vôní vo viálkách s rozprašovačom s obsahom 1,75 - 2,5 ml nemožno vracať či meniť ako bežný tovar. Vzhľadom k cene, je vzorka ideálna možnosť vyskúšania vôňi.

Ako na to? Je to veľmi jednoduché a rýchle!

1. Otvorte svoj e-mail a napíšte správu na našu e-mailovú adresu info@krasnevone.sk, v ktorom napíšte, že chcete vrátiť zakúpený Tovar.
Nezabudnite v e-maili uviesť číšlo objednávky

 2. Na vybavenie reklamácie máme 30 kalendárnych dní a do tej doby obdržíte na účet späť platbu za reklamovaný tovar. K uplatneniu reklamácie dôjde, akonáhle váš list a reklamovaný tovar dorazí na náš externý sklad a my budeme mať možnosť sa s jeho obsahom oboznámiť.

Pre ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na e-mailom na adrese info@krasnevone.sk, prípadne telefonicky na čísle +421 222 205 898.
Radi rýchlo zodpovieme všetky otázky a problémy k Vašej spokojnosti.

Tím KrasneVone.sk

 

POZOR!:  Prosíme nezaměňovat náš e-shop krasnevone.sk s: http://www.premium-perfume.shop/index.html.sk
Ďakujeme!

Prevodnik