Otvorili sme našu prvú predajňu na Slovensku - OC Retro v Bratislave!

Botanico - Malina Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová guľa rozjasňujúca malina

Ak potrebujete osviežiť a prečistiť pokožku, preniesť sa do času leta a zrelých malín, upokojiť svoju myseľ, prešumte teplú kúpeľ prísadou do kúpeľa od značky BOTANICO - kúpeľovú guľu s opojnou vôňou malín. Výťažok z maliny zanechá na vašej pokožke prirodzenú rovnováhu, rozjasní ju a krásne prevonia vašu kúpeľňu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa: malina

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik