Teraz ku každému nákupu Parfém na pranie 10 ml zdarma ako darček!

Botanico - Levanduľa Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová guľa ukľudňujúca levanduľa

Potrebujete sa zbaviť stresu či bolesti hlavy? Pripravte si teplú kúpeľ a prešumte prísadou do kúpeľa - kúpeľovou guľou s výťažkami levandule od značky BOTANICO.Levanduľa má veľké množstvo hojivých účinkov. Jej protizápalové účinky sú príjemným balzamom pre vyrážky, ekzémy a dermatitídy. Vôňa levandule je osviežujúca a uvoľňujúca, navodzuje pocit harmónie a upokojenia, zmierňuje silné emócie a nervové napätie, pomáha aj pri nespavosti. Preto si doprajte dlhú kúpeľ ideálne pred spaním a doprajte si pokojný spánok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa: Levanduľa

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik