LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Botanico - Jazmín Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová guľa antidepresívny jazmín

Potrebujete si zlepšiť náladu? Napustite si teplú vaňu a prešumte kúpeľ kúpeľovou guľou od značky BOTANICO s omamnou vôňou orientu. Jazmín príjemne kúpeľ prevonia, upokojuje, uvoľňuje napätie, nepokoj, úzkosť, ale na niekoho môže pôsobiť aj extaticky. Jazmín pomáha pri bolestiach hlavy, žalúdka a gynekologických problémoch a opuchoch. Pozitívny vplyv má na celý dýchací systém a tiež pomáha pri bolestiach hrdla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa : jazmín

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik