Zadajte do 3. mája pri nákupe kód LASKA a vyhrajte pobyt v Hoteli Jasná a zásobu svetových vôní!

IDC Institute - Pink Sheet Bubble Mask Pleťová maska

€2,49
Skladom (119 ks)

Pleťová maska IDC Institute Bubble Sheet Mask je skvelým doplnkom vašej starostlivosti o pleť, ktorá ju hýčka a poskytuje intenzívnu starostlivosť s okamžitými výsledkami. Táto maska má skľudňujúce účinky a dokáže vyčistiť pleť do hĺbky, zatiaľčo ju zároveň intenzívne hydratuje a vyživuje. Vďaka revolučnej bublinkovej aktivácii naša maska predčí vaše očakávania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bublinková aktivácia

Pink Sheet Bubble Maska vytvára bublinky pri kontakte s pleťou vďaka obsahu aktívnych látok ako je napríklad uhličitan sodný. Keď sa maska dostane do kontaktu s povrchom pleti a vzduchom, dochádza k uvolňovaniu oxidu uhličitého, čo spôsobuje tvorbu bubliniek.

Tento proces má niekoľko výhod. Tou prvou je, že bublinky pomáhajú rozptýliť a aplikovať aktívne látky rovnomerne po celej pleti, čo zvyšuje účinnosť masky. Ďalšou výhodou je, že bublinky sú schopné hlboko preniknúť do pórov a odstrániť nečistoty a prebytočný olej, čím pleť čistí a zanechává ju osvieženú a vyživenú. Takže tvorba bubliniek je jedným z klúčových mechanizmov, ktoré robia Pink Sheet Bubble Masku tak účinnou v starostlivosti o pleť.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové masky
Typ pleti: Všetky typy pleti, Zmiešaná, Mastná, Aknózna
Účinky na pleť: Hydratácia, Čistenie, Rozjasnenie, Anti-akné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik