LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Hypno Casa - Orchidea Wash Vonná visačka

€3,30
Skladom (108 ks)

Kvetinovo-drevitá vôňa Orchidea Wash začína žiarivou sviežosťou mandarínky, pomaranča a pomarančového kvetu. Srdcom vône je divoká orchidea, mimóza a broskyňa. Drevitý základ tvorí céder. Prevoňajte váš byt, batožinu, či auto príjemnou vôňou Orchidea Wash od značky Hypno Casa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie: Vyberte mäkkú dosku z plastového vrecka a umiestnite ju do šuplíkov, skríň a vankúšov pre príjemný parfumovaný pocit. Vhodné aj pre batožinu a auto, odstraňuje nepríjemné pachy. Neobsahuje prášky a granule.

VAROVANIE: Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. Toto nie je hračka. Nie je určené na ľudskú konzumáciu. Nevkladajte do kontaktu s povrchmi z látky, plastu alebo kože.

H317: Môže spôsobiť alergickú reakciu kože. P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal výrobku alebo jeho etiketu. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P273: Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. P333+P313: Ak dôjde k podráždeniu kože alebo vyrážke: Vyžiadajte si lekársku pomoc/poradenstvo. P501: Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.

Obsahuje: 2,6-dimethylokt-7-en-2-ol, p-terc-butylcyklohexylacetát, Hexylsalicylát, oktahydro tetramethyl acetonaphton, Linalylacetát, Linalool, 2-methylundekanal, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftylový)ethan-1-on, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftylový)ethan-1-on, 2,4-dimethyl-3-cyklohexen-1-karboxaldehyd, 3-p-kumenyl-2-methylpropionaldehyd, Geraniol, Eugenol, Nerol, Eukalyptol, Isoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik