Z dôvodu zvýšeného dopytu ospravedlňte možnú dlhšiu dobu dodania objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

Orchidea

Sladká a podmanivá vôňa navodzuje orchidey dobrú náladu, upokojuje, podčiarkuje zmyselnosť a kreativitu.Je považovaná za vôňu afrodiziakálnu.

Orchideje sú najväčšie v čeľadi v rastlinnej ríši, ktorá podľa posledných odhadov má cez 26 000 druhov. Vôňa orchideí je neoddeliteľnou súčasťou mnohých luxusných parfumov značiek, ako sú Chanel, Dior, Guerlain a mnohých ďalších. Vedeli ste, že najčastejšie takto využívanou orchideí je vanilka ?. Pôvodný druh Vanilla planifolia, ktorá sa používa predovšetkým ako korenie sa na Tahiti skrížil s miestnym druhom Vanilla odorata, ktorý silne vonia.

Výsledný kríženec - Vanilla tahitiensis, dáva najlepšiu vanilkovú vôňu pre výrobu parfumov, Silica z vanilkových plodov sa tradične využíva do drahých, exotických parfumových zložiek.

V parfumárstve sa tiež využíva Orchidea - Stanhopea tigrina, so špecifickou vôňu, v ktorej prevažuje vanilka a čokoláda.
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Krasnevone.sk
Prevodnik

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie