Teraz ku každému nákupu Parfém na pranie 10 ml zdarma ako darček!

Hypno Casa - Orchidea Wash Vonný sprej na textil 250 ml

€10,40
Skladom (87 ks)

Kvetinovo-drevitá vôňa Orchidea Wash od Hypno Casa začína žiarivou sviežosťou mandarínky, pomaranča a pomarančového kvetu. Srdcom vône je divoká orchidea, mimóza a broskyňa. Drevený základ tvorí céder.

Parfémové spreje na prevoňanie bielizne od talianskej značky Hypno Casa sú navrhnuté tak, aby vaša bielizeň bola jemná a voňavá. Nechajte sa zahaliť hýčkajúcim parfémom, ktorý vďaka mnohým vychytávkam vydrží skutočne dlho! Obsah nádoby: 250 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

NÁVOD NA POUŽITIE

Striekajte priamo na látky, závesy, pohovky, koberce a posteľnú bielizeň. Môže byť tiež použité pre látky interiérov áut. Parfém obnovuje a eliminuje nepríjemné pachy.

VAROVANIE

Nie je určené pre ľudskú spotrebu. Vyvarujte sa kontaktu s očami a pokožkou. Pozor, nepoužívajte na kožu a na jemné látky ako je hodváb.

NEBEZPEČENSTVO H225: Veľmi horľavá kvapalina a pary. H319: Spôsobuje vážne podráždenie očí. H412: Škodlivé pre vodný život s dlhodobými účinkami. P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu produktu. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P210: Chráňte pred zdrojmi tepla, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a ďalšími zdrojmi zapálenia. Nefajčite. P305+P351+P338: AK SA DOSTANE DO OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, pokiaľ sú prítomné a ich odstránenie je ľahké. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313: Ak podráždenie očí pretrváva: Získajte lekársku pomoc/poradu. P501: Likvidujte obsah/nádobu v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými/medzinárodnými predpismi.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonné spreje na textil
? Dominantná ingrediencia: Mandarinka, Pomaranč, Broskyňa, Orchidea
Druh vône: Kvetinová, Ovocná, Aromatická, Drevitá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik