Otvorili sme našu prvú predajňu na Slovensku - OC Retro v Bratislave!

Botanico - Tiramisu Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová guľa sladký relax tiramisu

Tiramisu je obľúbený taliansky dezert a jeho neodolateľná kávová vôňa poteší vaše zmysly aj telo pri kúpeli. Stačí si pripraviť teplú kúpeľ a nechať v nej prešumieť kúpeľovú guľu od značky BOTANICO s vôňou tohto lahodného dezertu. Vďaka esenciálnym olejom obsiahnutým v šumivej guli bude vaša pokožka krásne vláčna a zregenerovaná. Vôňa kávy stimuluje mozog a vraj tiež motivuje nakupovať!

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa: tiramisu

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik