Zadajte do 3. mája pri nákupe kód LASKA a vyhrajte pobyt v Hoteli Jasná a zásobu svetových vôní!

Botanico - Straciatella Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Skladom (9 ks)

Kúpeľová guľa pre dobrú náladu stracciatella

Pre milovníkov zmrzliny s názvom stracciatella odporúčame do kúpeľa pridať šumivú guľu od značky BOTANICO s vôňou tejto lahodnej zmrzliny. Táto sladká kúpeľ vám určite vyčarí úsmev na tvári a navyše vám krásne prehydtartuje a prevonia pokožku celého tela.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa: stracciatella

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik