Zadajte do 3. mája pri nákupe kód LASKA a vyhrajte pobyt v Hoteli Jasná a zásobu svetových vôní!

Botanico - Konope Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová guľa hojivé konope

Pre zotavenie a uzdravenie tela pri prejave rôznych vyrážok, ekzémov a mnoho ďalších problémov, vyskúšajte teplú kúpeľ so šumivou guľou od značky BOTANICO. Konope má výrazné protizápalové, hojivé, analgetické, antibakteriálne a antivirálne účinky. Konope obsahuje veľké množstvo vzácnych nenasýtených mastných kyselín, kyseliny linolovej a kyseliny stearidonovej, ďalej fytosterolov, minerálov a vitamínov.Obsahuje rad prospešných látok, ktoré počas teplej kúpeľe prenikajú uvoľnenými pórmi pokožky do organizmu. Prípravky z konope udržujú pleť vláčnu a hladkú.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Objem balenia: 50 g 

Vôňa: konope

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik