Teraz ku každej objednávke Parfém na pranie 10 ml zadarmo!

Botanico - Kokos Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová guľa tropická pohoda kokos

Navodiť si doma atmosféru exotiky ,môžete aj teplým kúpeľom so šumivou guľou od značky BOTANICO s neodolateľnou vôňou kokosu. Kokos ,vďaka mnohým pozitívnym účinkom na vlasy, kožu i nechty je jedna z najobľúbenejších zložiek v kozmetike. Obsahuje potrebné antioxidanty v podobe vitamínov A, C a E, ktoré pomáhajú pri prevencii vrások a pri hojení drobných jazvičiek, dokonca aj strií. Kokosový olej má veľmi podobné zloženie ako tuky v našom tele, takže pôsobí veľmi prirodzene a nenútene.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa: kokos

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik