LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Botanico - Granátové jablko Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová guľa elixír krásy granátové jablko

Granátové jablko bolo vždy považované za elixír zdravia a krásy. Očarí vás nielen svojou chuťou ale aj ako prísada do kúpeľa. Teplá kúpeľ prešumená kúpeľovou guľou od značky BOTANICO s výťažkom z tohto plodu vašu pokožku krásne prečistí, do hĺbky zhydratuje, spevní a zlepší jej elasticitu. Skrátka pomáha spomaľovať proces starnutia pokožky a chráni ju pred voľnými radikálmi. Okrem toho , pôsobí aj silne antisepticky a protizápalovo, čo sa využíva najmä v starostlivosti o problematickú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa:granátové jablko

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik