Teraz ku každému nákupu Parfém na pranie 10 ml zdarma ako darček!

Botanico - Čokoláda Guľa do kúpeľa 50 g

€2,39
Očakávame

Kúpeľová vitamínová guľa čokoláda

Ak potrebujete dodať vitamínovú bombu vašej pokožke, prešumte teplú kúpeľ prísadou do kúpeľa - kúpeľovou guľou s čokoládou od značky BOTANICO. Čokoládový extrakt obsahuje všetky účinné látky z kakaa, ktoré majú priaznivý vplyv na vašu pokožku a veľké množstvo vitamínov. Doprajte si celotelovú regeneráciu a vďaka sladkej vôni čokolády, tiež nechajte odpočinúť svoju myseľ. Kakaový extrakt vyplavuje endorfíny, tak si môžete navodiť pocit šťastia vo vani aj vo dvojici.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem balenia: 50 g 

Vôňa: čokoláda

Použitie: vložte do pripraveného kúpeľa, aspoň 40 l vody do vani v požadovanej teplote. Kúpeľová guľa prešumí pripravovanú kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do kúpeľa arómu éterického oleja a parfum a príjemne kúpeľ prevonia. Obsiahnutý olivový olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Ideálne ošetrí pokožku priamo po vystúpení z kúpeľa. Obsiahnutá prírodná kyselina citrónová pôsobí mierne dezinfekčne, čo je veľmi priaznivé u zápalových ochorení kože, napr: na nohách (plesne, mikrobiálne ekzémy a podobne). Ďalší účinok má obsiahnutý éterický olej alebo extrakt podľa druhu a charakteru.

Zloženie: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (alebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinárske farbivo).

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik