LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Natur Planet - Francúzsky biely íl Maska na pleť Biely íl 100 g

100% prírodný
Značka: Natur Planet
€2,90
Očakávame

Starostlivosť o suchú a citlivú pleť

Francúzsky biely íl od Natur Planet sa získava z kremičito-hlinitých hornín. Obsahuje veľké množstvo mikro a makro prvkov, vrátane zlúčenín kremíka, hliníka, železa, vápnika a horčíka. Jeho farba je spôsobuje vysoký obsah zlúčenín hliníka. Dôkladne čistí a má upokojujúci účinok. Jemne sťahuje póry a podporuje hojenie zápalov a drobných rán. Vyživuje, vyhladzuje a stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke.

Maska - zmiešajte 10 g (dve čajové lyžičky) ílu s trochou vody (10 ml) do hustej konzistencie. Pre dodatočný hydratačný účinok sa odporúča pridať niekoľko kvapiek arganového oleja "Argania". Naneste íl na tvár či telo a vyčkajte pokiaľ nebude úplne suchý. Potom opláchnite teplou vodou.

Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu ílu s kovmi a kovovými predmetmi, používajte iba plastové alebo drevené predmety. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biely íl 100 g Zloženie: Kaolinový íl Balenie: papierové vrecko s polyesterovou vložkou a špagátom Skladovanie: v tesne uzavretom obale, pri izbovej teplote, chrániť pred priamym svetlom a vlhkosťou. Krajina pôvodu: Francúzsko

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Hmotnosť: 0.2 kg
Podľa veku: 20+, 30+, 40+
Typ pleti: Všetky typy pleti
Účinky na pleť: Čistenie, Hojenie
Účinky na pokožku: Hojenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik