LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Lucia Mokranova

LUCIA MOKRANOVA FOR WOMEN

KRÁSNA VÔŇA PRE KRÁSNE ŽENY

Ovocno-kvetinová parfumovaná voda pre ženy 50 ml

 
 

Zloženie

Hlava: limeta, mandarinka, malina, citrón
Srdce: karamelizované jablko, gardénia
Základ: biele pižmo, cedrové drevo

"Vôňa Lucia Mokranova for Women je svieža a sladšia. Ak vám dá niekto túto vôňu darom, je to dôkaz toho, že vás vníma ako inšpiratívnu a silnú ženu. My ženy sme bohyne a mali by sme si dopriať len to najlepšie!"

(Lucia Mokráňová)

 

Ako by si popísala tvoju vôňu Lucia Mokranova for Women?

"Vôňa for Women je svieža a sladšia. Výnimočná. Ak vám dá niekto tuto vôňu darom, je to dôkaz toho, že vás vníma ako inspiratívnu a silnú ženu. My ženy sme bohyne, a mali by sme si dopriať len to najlepšie."

Pre aký typ žien je určená?

Pre všetky aktívne ženy, maminy, alebo budúce mamičky. Pre všetky ženy, ktorá sa chcú cítiť výnimočne, žensky, proste sexy. Prvá myšlienka mať svoj parfum vznikla vtedy, keď som bola těhotná a žiadnu vôňu som nemohla cítiť. Všetky parfumy, ktoré som testovala, boli ťažké. Cítila som sa dosť nekomfortne, keď som nemala žiadnu vôňu na sebe. Preto je táto vôňa ľahká, svieža a vyrobená tak, aby sa v nej cítili dobre budúce mamičky, maminy, ale aj ženy, ktoré sportujú. Keď som športovala, tak ako som sa prirodzene potila, ostatné vône boli pre mňa po dobu športu, velmi nepríjemné a neznesitelné. Je to taký mix pre aktívne ženy, aby sa cítili svieže a fit. Tento druh parfumu mi na trhu veľmi chýbal. Preto táto novinka.

Aký máš vzťah k parfumom ty sama?

Velmi pozitívny. Milujem, keď niekto krásne vonia, hned si vône ktoré poznám, spájam s luďmi, miestami. Parfumy moc nemením, keď mi niečo sadne, chcem to mať stále. Tak ako v živote, nerada mením ludí. Tak to mám aj s parfumom, mám pár obľúbených vôni a tie sú dlhé roky v mojom živote. Môžte to vidieť aj vy, v spolupráci s KrasneVone.sk som si najviac zamilovala Due Amore, a ten si objednávam stále :)

Prevodnik