LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Hypno Casa - Talco Baby Wash Vonná visačka

€3,30
Skladom (47 ks)

Hľadáte voňavého pomocníka na vaše pranie? Vyberte Talco Baby Wash od Hypno Casa. Kombinácia kvetinových tónov fialky, zdôraznená eleganciou ruže, vytvára kompozíciu so sviežimi, príjemnými vonnými tónmi, ktoré vás pohladia na duši. Bohaté srdce, zložené z jazmínu a bielych kvetov, prechádza do nuansy vanilky a bieleho pižma v závere tejto vône. Prevoňajte váš byt, batožinu, či auto príjemnou vôňou Talco Baby Wash od značky Hypno Casa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie: Vyberte mäkkú dosku z plastového vrecka a umiestnite ju do šuplíkov, skríň a vankúšov pre príjemný parfumovaný pocit. Vhodné aj pre batožinu a auto, odstraňuje nepríjemné pachy. Neobsahuje prášky a granule.

VVAROVANIE: Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. Toto nie je hračka. Nie je určené na ľudskú konzumáciu. Nevkladajte do kontaktu s povrchmi z látky, plastu alebo kože.

H412: Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal výrobku alebo jeho etiketu. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P273: Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. P501: Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik