LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

Hypno Casa - Dolce Vaniglia Wash Vonná visačka

€3,30
Skladom (52 ks)

Kvetinovo-ovocná vôňa Dolce Vaniglia Wash od Hypno Casa vás očarí. Zmyselná vôňa, plná lesných plodov, medu a vanilky, bude vašim obľúbeným doplnkom pri praní. Prevoňajte váš byt, batožinu, či auto príjemnou vôňou Dolce Vaniglia Wash od značky Hypno Casa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie: Vyberte mäkkú dosku z plastového vrecka a umiestnite ju do šuplíkov, skríň a vankúšov pre príjemný parfumovaný pocit. Vhodné aj pre batožinu a auto, odstraňuje nepríjemné pachy. Neobsahuje prášky a granule.

VAROVANIE: Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. Toto nie je hračka. Nie je určené na ľudskú konzumáciu. Nevkladajte do kontaktu s povrchmi z látky, plastu alebo kože.

 

H317: Môže spôsobiť alergickú reakciu kože. H412: Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal výrobku alebo jeho etiketu. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P273: Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. P333+P313: Ak dôjde k podráždeniu kože alebo vyrážke: Vyžiadajte si lekársku pomoc/poradenstvo. P501: Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.

Obsahuje: Kumarín, Piperonal, Diacetyl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik