Zadajte do 3. mája pri nákupe kód LASKA a vyhrajte pobyt v Hoteli Jasná a zásobu svetových vôní!

Hypno Casa - Cotone Wash Vonná visačka

Novinka
Značka: Hypno Casa
€3,30
Skladom (94 ks)

Kvetinovo-drevitá vôňa Cotone Wash od Hypno Casa kombinuje ľahké, svieže akordy ruže, orgovánu a badiánu s mixom teplých drevitých a balzamických tónov: cédrové drevo, biele pižmo a dipterix. Prevoňajte váš byt, batožinu, či auto príjemnou vôňou Cotone Wash od značky Hypno Casa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie: Vyberte mäkkú dosku z plastového vrecka a umiestnite ju do šuplíkov, skríň a vankúšov pre príjemný parfumovaný pocit. Vhodné aj pre batožinu a auto, odstraňuje nepríjemné pachy. Neobsahuje prášky a granule.

VAROVANIE: Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. Toto nie je hračka. Nie je určené na ľudskú konzumáciu. Nevkladajte do kontaktu s povrchmi z látky, plastu alebo kože.

P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal výrobku alebo jeho etiketu. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P273: Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. P333+P313: Ak dôjde k podráždeniu kože alebo vyrážke: Vyžiadajte si lekársku pomoc/poradenstvo. P501: Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.

Obsahuje:

oktahydro tetrametyl acetonaphtón, Hexylcinnamaldehyd, Kumarin, Linalool, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftylový)ethan-1-on , 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftylový)etán-1-ón, Citronellol, Geraniol, Nerol, Metyl ionon , Alfa-izometylionón, 3-p-kumenel-2-metylpropionaldehyd, Reakčná zmes cis-4-(izopropyl) cyklohexanmetanolu a trans-4-(izopropyl) cyklohexanmetanolu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik