Teraz ku každému nákupu Parfém na pranie 10 ml zdarma ako darček!

Hypno Casa - Blu Wash Vonná visačka

€3,29
Skladom (115 ks)

Kvetinová explózia vône, ktorú prináša Blu Wash od Hypno Casa, vás nadchne. Najprv vás omámi cyklamén a vôňa ihličia, nasledovaný esenciami levandule, pelargónie a karafiátu. O intenzívny drevitý záver vône sa starajú ambra a cédrové drevo. Prevoňajte váš byt, batožinu, či auto príjemnou vôňou Blu Wash od značky Hypno Casa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie: Vyberte mäkkú dosku z plastového vrecka a umiestnite ju do šuplíkov, skríň a vankúšov pre príjemný parfumovaný pocit. Vhodné aj pre batožinu a auto, odstraňuje nepríjemné pachy. Neobsahuje prášky a granule.

VAROVANIE: Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. Toto nie je hračka. Nie je určené na ľudskú konzumáciu. Nevkladajte do kontaktu s povrchmi z látky, plastu alebo kože

P101: Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal výrobku alebo jeho etiketu. P102: Uchovávajte mimo dosahu detí. P273: Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. P333+P313: Ak dôjde k podráždeniu kože alebo vyrážke: Vyžiadajte si lekársku pomoc/poradenstvo. P501: Obsah/obal zlikvidujte v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.

Obsahuje:

2,6-dimethylokt-7-en-2-ol, Hexylsalicylát, oktahydrotetrametyl acetonaphtón, Linalool, 3,7-dimetyl-3-oktanol, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8 -oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftylový)etán-1-ón, 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8, 8-tetrametyl-2-naftylový)etán-1-ón, 3-p-kumenel-2-metylpropionaldehyd, 2,4-dimetyl-3-cyklohexen-1-karboxaldehyd, Eugenol, Kumarín, Geranylacetát, Isoeugenol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Prevodnik