Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
8987 hodnotení
5
8731x
4
117x
3
37x
2
15x
1
87x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
spokojenost
+ Rychlé dodání zboží
+ cena
+ komunikace
+ rychlost doručení zásilky
- Nepřehlednost www stránek
- Nemožnost výběru vzor
- Špatné označení vzorků
Super rychlé dodání a spokojenost maximálně
+ Super
+ příznivé ceny
+ rychlost dodání
+ příjemné vůně
- lehce nepřehledné stránky
- nemožnost zvolit více druhů dopravy a zaplacení
Tohle byl již můj čtvrtý nákup, a vždy jsem byla s nákupem spokojena. Zboží přišlo během pár dní a v pořádku. Teď s novým designem flakónků se eliminuje možnost náhodného vylití v balíčku, jak jsem tu v mnohých hodnoceních četla. Jediné co bych obchodu vytkla jsou lehce nepřehledné stránky, nemožnost zvolit jiný druh dopravy a zaplacení je také možné pouze na dobírku. Objektivně zhodnotit vůně asi nelze. Ale mám vyzkoušeno cca 8 vůní a za sebe mohu říci že jsou moc pěkné a i výdrž je obstojná. Některé jsou cítit z oblečení ještě druhý den. Ale co se týká podobnosti se slavnými značkami, tak těm se nepodobají ani v nejmenším.
+ Levné
+ Přesná vůně
+ Rychlost
+ Rychlost dodání
+ Spousta vzorků zdarma
+ Skvělé ceny za kvalitní vůně
+ Krásné vůně podobné originálům
+ Dlouhá výdrž parfémů
- Nepřehlednost eshopu
- Nelze vybrat jiného dopravce než českou poštu :(
+ docela dobře popsané vůně
- není možná platba kartou
- Nevýhodu vidím,že nemají platbu online a lépe sjednané lepší dopravce.Pošta katastrofa!!10 dní zbytečné spoždění a s tím spojené komplikace.Ani se neomluvili!Sama jsem musela nahánět balík na poště,zda ho tam nemají !Oni řekli ,že jo,ale není přes ně ,ale je z depa.Laik to neví odkud kam chodí balíky si myslím.Platíme dost za dopravu,105 kč mi nepřijde pakatel abych se musela doprošovat ,zda je balík na poště ,proč mi přišla klamavá sms již druhý den od objednavky,že tyž den mi bude doručena vůně.A skutek utek.Žádný lístek posleze v kaslíku nic.Čekaní,a čekání.Měla jsem to jako dárek.A dárek jsem musela koupit nový jinde a hned.Jinak vůně krásná.Vůně 1*-DOPRAVA 5*:-(
- Vůně 1*-DOPRAVA 5*:-(
- Vůně 1*-DOPRAVA 5*:-(
Vůně 1*-DOPRAVA 5*:-( Přála bych si lepší varinty co se týče přepravy,a platby online..Jinak obchůdku přeji dobré kšefty.
+ Ceny
+ Poměr cena/kvalita vůní
+ Rychlé dodání
- E-shopove stránky jsou nepřehledné/špatně fungují
- Možnost jediného dopravce
S vůněmi jsem já i moje sestra naprosto spokojena. Jen přehlednost a funkčnost webu je na pováženou. Ještě bych uvítala zvolení jiného dopravce ale to je maličkost.
Obchod mi vyhovuje. Vadí mi jen poměrně vysoké poštovné. Jde o lehké zásilky.
+ rychlost - čtvrtek dopoledne objednáno, v pátek již doma :)
- žádná
+ Krásné vůně, rychlé doručení, vše v pořádku
+ Cena
+ Ochota personálu
- Neexistuje
Super obchod,zanedlouho je opět navštívím.
Rychle a spolehlivě vyřízeno a doručeno.Velká spokojenost
+ rychle odesláno
+ perfektně zabaleno
rychle dorucenie na Slovensko, super kvalitny tovar.
+ rychlost,vse naprosto bez problemu
- nic