DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 59 EUR KAMENNÁ PREDAJŇA V BRATISLAVE A 5 VOŇAVKOMATOV NA SLOVENSKU LETNÝ VÝPREDAJ - ZĽAVY AŽ 66 %

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 8989 hodnotení
5
8733x
4
117x
3
37x
2
15x
1
87x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

NJ Avatar autora Nikola Juhásová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
Skvelá ????????
SJ Avatar autora Simona Jurovatá Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
Krásne vône, ešte krajšie balenie. Som veľmi spokojná.
ES Avatar autora Emília Sekerková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
super, určite objednám zas
DP Avatar autora Denisa Petoczova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
spokojenost
DS Avatar autora Dominika Savelova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
Super
KB Avatar autora Kristýna Bělochová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
Spokojenost ! Doporučuji !
Avatar autora Jiří Šmejkal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
Spokojenost, doporučuji!!!
VP Avatar autora Veronika Procházková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
Spokojenost, vřele doporučuji!!!
VN Avatar autora Veronika Nedorostová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.10.2018
Spokojenost.Doporučuji
AH Avatar autora Andrea Hošťálková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Jsem maximalne spokojena.
VV Avatar autora Veronika Vlková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Odchod odporúčam, rýchle jednanie aj dodanie
T Avatar autora Tereza Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Doporucuji.
R Avatar autora Radka H. Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Spokojenost.
BK Avatar autora Blanka Klimentova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Maximálně
NK Avatar autora Nikoleta Kasanová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Spokojnost
Avatar autora Eva Ďuriačová Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Vône sú krásne
JA Avatar autora Ján Andrejko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Veľká spokojnosť, odporúčam.
JS Avatar autora Jana Svýbová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Odporucam vsetkymi desiatimi. Vone prisli rychlo, su uzasne a urcite som neobjednavala posledny krat.
RK Avatar autora Romana Krištofová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Super
MK Avatar autora Martina Kardošová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.9.2018
Pekná vôňa

Ovládacie prvky výpisu

8990 položiek celkom
Prevodník
parfumov