DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 59 EUR KAMENNÁ PREDAJŇA V BRATISLAVE A 5 VOŇAVKOMATOV NA SLOVENSKU LETNÝ VÝPREDAJ - ZĽAVY AŽ 66 %

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 8989 hodnotení
5
8733x
4
117x
3
37x
2
15x
1
87x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

Avatar autora Lenka Ďurošková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.5.2022
OW Avatar autora Oľga Wenzlova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.5.2022
EU Avatar autora Eva Uhrinová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.5.2022
Maximálna spokojnosť. Odporúčam
Avatar autora Jana Šimorkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.5.2022
ZP Avatar autora Zuzana Papayova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.5.2022
Krasna vona, dlho vydrzi, nadmieru spokojna. Tento parfem si tu odteraz vzdy budem kupovat. Dakujem
JP Avatar autora Jana Pekárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.5.2022
Krásne vône,ako ináč hodnotiť, nadmieru spokojná
E Avatar autora Erik Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 3.5.2022
MB Avatar autora Mariana Bojtošová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.5.2022
MB Avatar autora Monika Bevizova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.5.2022
Avatar autora Eva Štrbová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.5.2022
MP Avatar autora Michaela Plavecká Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.5.2022
Krásna vôňa!!!
Avatar autora Lucia Štepanovicova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.5.2022
Max. spokojnost, úžasná komunikácia, rýchlosť dodania na 1*
MV Avatar autora Marcela Vitková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.5.2022
Spokojnosť
KJ Avatar autora Katarína Janošcová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.4.2022
Spokojnosť
ZK Avatar autora Zuzana Kušnírová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.4.2022
EL Avatar autora Emil Lacko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.4.2022
JS Avatar autora Jana Smolinska Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.4.2022
S Avatar autora Simona Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.4.2022
DD Avatar autora Daniela Demečkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.4.2022
MK Avatar autora Marta Kováčová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.4.2022

Ovládacie prvky výpisu

8990 položiek celkom
Prevodník
parfumov