LACNEJŠIE CENY U NÁS UŽ TENTO ROK NENÁJDETE. NAKÚPTE SI SVETOVÉ VÔNE SO ZĽAVOU AŽ 60 PERCENT!

BEAUTY JAR - JEDINEČNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA

BEAUTY JAR - JEDINEČNÁ PRÍRODNÁ KOZMETIKA

Beauty Jar je značka skvelej prírodnej kozmetiky vyrobenej v Lotyšsku - jednej z najzelenších a najčistejších krajín Európy. Produkty sa pripravujú na základe najnovších vedeckých výskumov a poznatkov, obsahujú extrakty z bylín, prírodné esenciálne oleje a maslá, a ďalšie prírodné zložky. Neobsahujú SLS a parabény!

Beauty Jar = prírodné ingrediencie, ručná výroba, "ekologický" prístup, prekvapivé produkty a šťavnaté vône.

Beauty_jar

Ekologický prístup

Plastové obaly sú v modernom svete veľkým problémom. Je známe, že plast sa rozkladá viac ako 100 rokov! Aj Beauty Jar sa snaží znížiť dopad na znečistenie planéty, preto používa len recyklovateľné obaly a ak je to možné, obalom sa vyhýbajú.

beauty-jar-cosmética-natural (1)

 

Máte otázky? My máme odpovede ....

Testujú sa produkty Beauty Jar na zvieratách?

Nie! Výrobky nie sú testované na zvieratách a nikdy nebudú.

Sú produkty vegánske?

Väčšina produktov je vegánska. Niektoré z produktov však obsahujú neveganské prísady, ako je včelí vosk, propolis, či hodvábne proteíny.

Uvádzate, že produkty neobsahujú SLS, ale niekde je uvedené, že výrobok obsahuje sulfáty (SLES)?

SLS a SLES znie podobne, preto sú tieto skratky často zamieňané. Jedným z nich je Nátriumlaurylsulfát (SLS) a druhým je Laureth Sulphate Sodium (SLES). Hlavný rozdiel spočíva v tom, že SLES má väčšie molekuly, neovplyvňuje ochrannú bariéru a nedráždi pokožku. Aby nedochádzalo k nedorozumeniam a aby bola receptúra ​​ešte prírodnejšia, začnína sa pridávať po novom Sodium Coco Sulfate. Táto aktívna látka je vyrobená z kokosového oleja a je povolené ju používať v prírodnej kozmetike , podľa prísneho štandardu Cosmos Standard aj v detských toaletných potrebách.

Aký je rozdiel medzi balením produktov v tégliku a vo fľaštičke?¨

Všetky aktívne zložky sú rovnaké, len obsah fľaštičky je tekutejší a umožňuje ľahšiu aplikáciu.

Na povrchu produktu sa usadzuje olejová vrstva, je to v poriadku?

Áno, pretože abrazívne prísady ako napríklad cukor a soľ sú ťažšie ako oleje a majú tendenciu klesať na dno. Oleje naopak stúpajú k povrchu a preto ich môžete vidieť, keď otvoríte nádobu. Ak chcete obnoviť rovnomernú konzistenciu produktu, stačí ich zamiešať.

Prečo produkt proti celulitíde CELLULITE KILLER páli?

Scrub obsahuje zázvorový prášok, ktorý je známy svojím zahrievacím účinkom. Prirodzene stimuluje krvný obeh a tok lymfy v problematických oblastiach. To podporuje odbúravanie tukov, detoxikáciu, odtok prebytočnej tekutiny, zlepšuje pružnosť pokožky a má liftingový účinok. To je dôvod, prečo pri aplikácii produktu môže pokožka ľahko sčervenať a pocítite pálenie. Obvykle po opláchnutí vodou všetko zmizne do 15-30 minút v závislosti od typu pokožky. Niektorí ľudia však môžu mať osobnú neznášanlivosť s prírodnými zložkami. Preto pred použitím peelingu odporúčame vykonať test: peeling aplikujte ako obvykle, ale na vnútornú stranu predlaktia a opláchnite vodou. Sledujte reakciu pokožky po celý deň. Ak nie sú žiadne známky alergie, možno produkt použiť. .

 

banner1

shape

RED_boost

Prevodnik